▛ SKY ТОП ВЕСТ ▜

Времето денеска сончево и топло, со температури до 38 степени

Времето денеска сончево и топло, со температури до 38 степени

Времето денеска во земјава ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност, а попладне во планинските подрачја со ретка појава на дожд и грмежи.Температурата ќе се движи од 30 до 38 степени.

«
»

БИЗНИС ВЕСТИ ▜

СВЕТ ▜

НАЈНОВИ ВЕСТИ