Компилација од најдобрите и најлошите паркирања (ВИДЕО)

За некои луѓе ќе речеме дека се добри возачи, но никој од нив не е добар да изведе нешто како ова!

Повеќе: Компилација од најдобрите и најлошите паркирања (ВИДЕО)

Удрил во препрека со брзина поголема од 190 км/ч. Од автомобилот не останало ништо! (ВИДЕО)

На познатата Твитер страница „Learn Something“ се појави видео снимка, која како вирус се шири на социјалните мрежи.

Повеќе: Удрил во препрека со брзина поголема од 190 км/ч. Од автомобилот не останало ништо! (ВИДЕО)

Лада Веста пристигна во Србија, а еве по која цена се продава! (ВИДЕО)

Иако од почетокот на сериското производство изминаа речиси две години, долго очекуваната Лада Веста пристигна и на српскиот пазар, објавија тамошните медиуми.

Повеќе: Лада Веста пристигна во Србија, а еве по која цена се продава! (ВИДЕО)

ВИДЕО СОВЕТ: Еве како да се решите од гребнатинките на автомобилот!

Незгодите на паркинг се случуваат секојдневно, а гребнатинките на автомобилите се непријатно изненадување за секој возач.

Повеќе: ВИДЕО СОВЕТ: Еве како да се решите од гребнатинките на автомобилот!

Го оштетивте автомобилот? Еве решение кое нема да ве чини ниту денар! (ВИДЕО)

Сè што ви е потребно е голем лонец со врела вода која ќе ја прелиете преку вдлабнатината на автомобилот.

Повеќе: Го оштетивте автомобилот? Еве решение кое нема да ве чини ниту денар! (ВИДЕО)

ДУША ДА ВЕ ЗАБОЛИ: Местото каде непродадените автомобили заминуваат за да „умрат“ (ФОТО)

Произведувачите на автомобили се соочуваат со голем проблем при натрупување на непродадената роба, бидејќи мора да купуваат се повеќе и повеќе земја за складирање на непосакуваните автомобили.

Повеќе: ДУША ДА ВЕ ЗАБОЛИ: Местото каде непродадените автомобили заминуваат за да „умрат“ (ФОТО)

АМЕРИКАНСКА РЕЦЕНЗИЈА: Зошто „југото“ е еден од најлошите автомобили некогаш произведен!

За време на осумдесетите години „Југо“ од крагуевачка Застава се извезуваше во САД каде е прогласен за најевтин автомобил. Еден од најпопуларните автомобили во бивша Југославија се наоѓа и на листата најлоши автомобили некогаш произведени.

Повеќе: АМЕРИКАНСКА РЕЦЕНЗИЈА: Зошто „југото“ е еден од најлошите автомобили некогаш произведен!

СУПЕР ТРИК: Како да поправите вдлабнатина на автомобил само со врела вода?!

Сте ја удриле колата некаде? Не знаете како да ја исправите вдлабнатината, а немате време за да одите на мајстор?

Повеќе: СУПЕР ТРИК: Како да поправите вдлабнатина на автомобил само со врела вода?!

А ЈА ИМА СЕКОЈА КОЛА: Знаете ли ШТО покажува стрелката покрај ознаката за гориво на инструмент таблата?

Можно е никогаш да не сте ја забележале иако ја има на речиси сите инструмент табли на колите во светот. И да знаете за неа, тешко дека некогаш сте се запрашале за што служи малата стрелка на делот кој не информира за количината на гориво во резервоарот.

Повеќе: А ЈА ИМА СЕКОЈА КОЛА: Знаете ли ШТО покажува стрелката покрај ознаката за гориво на инструмент...

Што ќе се случи ако колата ја ставите во рикверц среде возење!? (ВИДЕО)

Многумина се прашуваат што ќе му се случи на автомобилот кога за време на возење ќе ставите рикверц.

Повеќе: Што ќе се случи ако колата ја ставите во рикверц среде возење!? (ВИДЕО)

Страница 2 од 32