Каде се крие Тифани Трамп?

Претседателот на САД, Доналд Трамп ја назначи неговата најстара ќерка Иванка за советник и не се одвојува од неа. Минатата недела, Иванка беше домаќин на најмоќните жени на светот, вклучувајќи ги Ангела Меркел и Кристин Лагард, и очигледно е многу поекспонирана од првата дама, Меланија Трамп.

Повеќе: Каде се крие Тифани Трамп?

Памела Андерсон во секси реклама

Некогашната „чуварка од плажата“ сними серија црно-бели фотографии за британскиот моден бренд „Коко де мер“.

Повеќе: Памела Андерсон во секси реклама

Серена по грешка објавила дека е бремена

Американската тенисерка Серена Вилијамс тврди дека случајно објавила дека е бремена бидејќи по грешка поставила фотографија на социјалната мрежа Снепчет.

Повеќе: Серена по грешка објавила дека е бремена

Елтон Џон итно пренесен во болница

Сер Елтон Џон поради „потенцијално смртоносна“ бактериска инфекција со која се здобил за време на турнеја низ САД, морал да помине две ноќи на интензивна нега и да ги откаже концертите, соопшти неговиот менаџмент.

Повеќе: Елтон Џон итно пренесен во болница

Бившата сопруга на Џони Деп конечно ја обелодени својата врска со овој познат бизнисмен

Амбер Херд и Јон Маск, конечно, потврдија дека се во врска. Двојката неодамна е забележана во еден парк во Квинсленд каде што Амбер снима филм.

Повеќе: Бившата сопруга на Џони Деп конечно ја обелодени својата врска со овој познат бизнисмен

ЕДЕН НА ЕДЕН: Дац јавил за бомба во „Драмски театар“ (ВИДЕО)

Во саботата имавте прилика да погледнете уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“.

Повеќе: ЕДЕН НА ЕДЕН: Дац јавил за бомба во „Драмски театар“ (ВИДЕО)

Страница 1 од 43