ВИДЕО од настапот на Јана Бурческа на Евровизија!

Пејачката која ја претставуваше Македонија на Евровизија, Јана Бурчевска, блескаше на вечерашниот настап.

 

За сите кои го пропуштија настапот погледнете го видеото во прилог и споделете со пријателите:

Loading...

JT Fixed Display