БРИТАНЦИТЕ ЗБЕСНАА ПО ЗАПРОСУВАЊЕТО НА ЈАНА – Еве и зошто

Јана Бурческа пред синоќешниот настап на евровизија откри пред целата јавност дека е бремена, а воедно и беше запросена.

Но, додека сите го пренесувале моментот кога Јана го кажа судбоносното "Да", Британците "полуделе", бидејќи биле принудени да ги гледаат своите коментатори, па Би-Би-Си е подложен на разни критики.

Loading...

JT Fixed Display