ДРАМА ВО БУДВА: Анастасија дожвеала незгода на летување (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ моментално престојува во Будва, каде доживеала мала незгода.

 

Ќерката на Цеца ја каснала оса.

- Ми велат „ти не си нормална колку се плашиш од оси“, напишала Анастасија на фотографијата која ја објавила на Инстаграм.

Loading...