СТРАШНО: Познатиот пејач со кола прегазил фоторепортер!

Светската ѕвезда од секогаш привлекуваше внимание, но повеќе негативно. После серија испади, успеал да забележи уште еден.

 

Канадскиот поп пејач Џастин Бибер полесно повредил фотограф во Лос Анџелес така што случајно го удрил со својот автомобил, соопшти денес полицијата.

Пејачот (23) го удрил пешакот (53) кој е префрлен во болница, но неговите повреди не се тешки. Бибер не е повреден, ниту против него е покрената кривична постапка.

Loading...