Депардје: Франција? Тоа е Дизниленд во кој живеат имбецили

Славниот француски актер Жерар Депардје, кој ја напушти татковината откако социјалистичката влада на претседателот Франсоа Оланд наметна зголемени даноци за богатите компании и поединци, повеќепати во минатото изјави дека повеќе не се смета за Французин, а во разговорот за италијанскиот дневен весник Corriere della Sera вели дека оваа земја се претворила во „Дизниленд за странци“.

Повеќе: Депардје: Франција? Тоа е Дизниленд во кој живеат имбецили

Американската полиција негира истрага за однесувањето на Бред Пит кон децата

Полицијата на Лос Анџелес ги негираше во четвртокот медиумските написи според кои властите отвориле истрага за Бред Пит поради агресивното однесување кон децата, за што го обвинува неговата сé уште неразведена сопруга Анџелина Џоли.

Повеќе: Американската полиција негира истрага за однесувањето на Бред Пит кон децата

ТРАГЕДИЈА: Синот на познатата актерка загина во сообраќајна несреќа - имаше само 27 години!

Тадеус Вилк Фароу, посвоениот син на Миа Фароу починал по тешка сообраќајка во Конектикат. Иако Итната помош пристигнала брзо, дваесет и седумгодишникот во болница им подлегнал на повредите.

Повеќе: ТРАГЕДИЈА: Синот на познатата актерка загина во сообраќајна несреќа - имаше само 27 години!

Котилард објави дека е бремена

Француската актерка Марион Котилард на Инстаграм објави дека е бремена и ги отфрли сите шпекулации за наводна афера со Бред Пит, колегата од филмот „Allied“ кој во ноември ќе се најде во кино салите.

Повеќе: Котилард објави дека е бремена

На водителката и „испаднаа“ градите среде пренос во живо! (ВИДЕО)

На италијанската водителка и се случила мала незгода, па случајно ги покажала градите за време на пренос во живо.

Повеќе: На водителката и „испаднаа“ градите среде пренос во живо! (ВИДЕО)

Раздвоени восочните фигури на Анџелина Џоли и Бред Пит во „Мадам Тисо“

Музејот на восочни фигури во Лондон „Мадам Тисо“ во среда соопшти дека ги раздвоил восочните фигури на американските актери Анџелина Џоли и Бред Пит, откако холивудската двојка соопшти дека се разделува.

Повеќе: Раздвоени восочните фигури на Анџелина Џоли и Бред Пит во „Мадам Тисо“

На Пикбокс премиерно доаѓа Бул, серија инспирирана од д-р Фил

Сите оние што барем еднаш во животот фрлиле око на популарното „Шоу на Опра“ кое ги обработуваше сите возможни и невозможни проблеми на денешницата, слушнале за д-р Фил.

Повеќе: На Пикбокс премиерно доаѓа Бул, серија инспирирана од д-р Фил

Дрогата, алкохолот, насилството или друга жена можни причини за разводот на Џоли и Пит

Точните причини за разводот на една од најпознатите холивудски двојки, Анџелина Џоли и Бред Пит официјално сѐ уште не се познати, иако по објавувањето на веста за разводот се појавија бројни шпекулации зошто Џоли решила да поднесе барање за развод.

Повеќе: Дрогата, алкохолот, насилството или друга жена можни причини за разводот на Џоли и Пит

Бурниот и необичен сексуален живот на Анџелина Џоли

Љубовниот и сексуалниот живот на познатата американска актерка, Анџелина Џоли секогаш предизвикува интерeс во јавноста, особено откако во понеделникот поднесе барање за развод од својот сопруг, познатиот актер, Бред Пит, со кого беа заедно десет години и две години беа во брак.

Повеќе: Бурниот и необичен сексуален живот на Анџелина Џоли

Бред Пит тажен поради барањето за развод од Џоли

Американскиот актер Бред Пит изјави дека е тажен поради тоа што неговата сопруга, исто така, славната актерка Анџелина Џоли поднела барање за развод на бракот и истакна дека сега му е најважно доброто на нивните шест деца.

Повеќе: Бред Пит тажен поради барањето за развод од Џоли

Страница 27 од 29