ЕДЕН НА ЕДЕН ВО ПЕХЧЕВО: Еве ја целата епизода (ВИДЕО)

Најпопуларното ток шоу кај нас не изненади со сосема поинаква и уникатна епизода минатава сабота. Жаре и Еден на Еден екипата беа во Пехчево и снимија нешто на кое македонската публика не е навикната, но нешто што е навистина фантастично!

Повеќе: ЕДЕН НА ЕДЕН ВО ПЕХЧЕВО: Еве ја целата епизода (ВИДЕО)

Почина Вилијам Питер Блети, авторот на романот „Истерувач на ѓаволот“

Вилијам Питер Блети, писател, сценарист и Оскаровец, најпознат по романот „Истерувач на ѓаволот“ и по истоимениот хорор филм, починал во петокот во 89-та година од животот во сојузната држава, објави на Twitter режисерот на филмот Вилијам Фридкин.

Повеќе: Почина Вилијам Питер Блети, авторот на романот „Истерувач на ѓаволот“

Нејзината временска прогноза ја гледаат три и пол милиони луѓе! (ВИДЕО)

Веруваме дека гледањето временска прогноза последниве денови високо котира во програмската шема, не само во Македонија, туку и во регионот и во цела Европа.

Повеќе: Нејзината временска прогноза ја гледаат три и пол милиони луѓе! (ВИДЕО)

Што се случува зад сцената за време на снимање порно филмови!? (ВИДЕО)

Прилично е јасно дека снимањето филмови не секогаш поминува глатко, а неуспешни сцени има и во порно филмовите.

Повеќе: Што се случува зад сцената за време на снимање порно филмови!? (ВИДЕО)

Џоли и Пит ангажирале приватен судија за бракоразводната парница

Еден од најмоќните и нагламурозните холивудски актерски парови, Анџелина Џоли и Бред Пит, ќе ангажираат приватен судија во бракоразводната парница што ќе се одвива далеку од очите на медиумите и јавноста, а целта на таквата одлука е да се заштитат нивните деца и приватноста на семејството, јави CNN.

Повеќе: Џоли и Пит ангажирале приватен судија за бракоразводната парница

ИСКРЕНО: Владо Јаневски во Еден на Еден откри дека има неколку деца! (ВИДЕО)

Најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“ по цели 15 години телевизиска пауза за прв пат го угости Владо Јаневски.

Повеќе: ИСКРЕНО: Владо Јаневски во Еден на Еден откри дека има неколку деца! (ВИДЕО)

Актерот Алек Болдвин со бејзбол капа со слоганот на Трамп на руски

Познатиот американски актер Алек Болдвин се фотографираше со бејзбол капа со слоганот на избраниот американски претседател Доналд Трамп, но на руски јазик.

Повеќе: Актерот Алек Болдвин со бејзбол капа со слоганот на Трамп на руски

МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Стомачниот танц на оваа девојка ќе ве остави без здив! (ВИДЕО)

Израелката Натали Хај е инструкторка по танц. Досега настапувала во Њујорк, Мајами, Лос Анџелес, Холандија, Италија, Велика Британија, Бугарија, но и многу други земји ширум светот.

Повеќе: МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Стомачниот танц на оваа девојка ќе ве остави без здив! (ВИДЕО)

Страница 27 од 38

JT Fixed Display