Бакнеж од Џеј Ло за поранешниот сопруг

Планетарната ѕвезда Џенифер Лопез крадеше погледи во сексипилни креации на доделувањето на Латино Греми наградите. Популарната пејачка блесна во сексипилните креации од двјцата познати либански дизајнери, Ели Сааб и Зухар Мурад, но исто така внимание привлече и бакнежот кој му го даде на својот поранешен сопруг Марк Ентони.

Повеќе: Бакнеж од Џеј Ло за поранешниот сопруг

Викторија Бекам креираше маица инспирирана од цртеж на својата ќерка

Позната дизајнерка и сопруга на поранешниот фудбалер на англиската репрезентација, Дејвид Бекам, Викторија, искористи цртеж на својата ќерка Харпер за да креира маица, со која го дава својот придонес во борбата против СИДА/ХИВ.

Повеќе: Викторија Бекам креираше маица инспирирана од цртеж на својата ќерка

Нова сезона на „Фчерашни новости“

Почнува втората сезона на сатирично-хумористичната емисија „Фчерашни новости“. Веќе добро познатата екипа предводена од Бранко Огњановски се враќа на „Телма“, каде повторно ќе може да ја гледате секоја недела.

Повеќе: Нова сезона на „Фчерашни новости“

ЖЕЉКО ВО ЕДЕН НА ЕДЕН: Ќе ги тужам сите што ја украдоа Лане Моје! (ВИДЕО)

Во саботата имавме прилика да уживаме во втората епизода од осмата сезона на најгледаното ток-шоу во земјава, „Еден на Еден“.

Повеќе: ЖЕЉКО ВО ЕДЕН НА ЕДЕН: Ќе ги тужам сите што ја украдоа Лане Моје! (ВИДЕО)

ЕДЕН НА ЕДЕН: Жељко Јоксимовиќ открива приватни детали за Тоше, сопругата и многу повеќе

Во стандардното време од 19:15 часот на телевизија Телма, оваа сабота ќе ја гледате втората епизода од најпопуларното ток-шоу „Еден на Еден“. Овој пат Жаре го угости еден од најпознатите пејачи на овие простори, мега-ѕвездата Жељко Јоксимовиќ.

Повеќе: ЕДЕН НА ЕДЕН: Жељко Јоксимовиќ открива приватни детали за Тоше, сопругата и многу повеќе

Марихуана, жени, кариера - Бора Чорба во првата „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

Во саботата уживавте во премиерата на новата сезона од најпопуларната ток-шоу емисија во Македонија, „Еден на Еден“.

Повеќе: Марихуана, жени, кариера - Бора Чорба во првата „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

ТАЖНА ВЕСТ: Почина познатиот рок музичар...

Леон Расел, американски рок музичар кој пеел, свирел и напишал некои од најпознатите песни за славни музичари, починал во Нешвил во 74 година, соопшти неговата сопруга.

Повеќе: ТАЖНА ВЕСТ: Почина познатиот рок музичар...

Страница 31 од 38

JT Fixed Display