Ако сака да ги види децата, Бред Пит мора да се тестира на дрога и алкохол

Американскиот актер Бред Пит мора да направи тестови на дрога и алкохол како дел од привремениот договор со сопругата Анџелина Џоли за да може да ги види своите шест деца, соопштија во саботата две лица кои се запознаени со договорот на наскоро поранешните сопружници.

Повеќе: Ако сака да ги види децата, Бред Пит мора да се тестира на дрога и алкохол

ПЛИВААТ ВО КЕШ: Ќерката на познатиот бизнисмен се омажи во фуста од 280 илјади евра!

Ќерката на чеченскиот нафтен магнат Муса Бажаев, Елина, имаше спектакуларна венчавка во Монако.

Повеќе: ПЛИВААТ ВО КЕШ: Ќерката на познатиот бизнисмен се омажи во фуста од 280 илјади евра!

Повеќе од 24 милиони гледачи го следеа сексот на `срамежливата двојка`

Една од најпопуларните хомуристични ТВ серии, „теорија на големиот тресок“ (The big bang theory), доживеа уште едно признание и тоа влезе во Гинисовата книга на рекорди.

Повеќе: Повеќе од 24 милиони гледачи го следеа сексот на `срамежливата двојка`

Џони Деп и е рамо за плачење на Анџелина Џоли

Колегата Џони Деп и е рамо за плачење на актерката Анџелина Џоли која неодамна се разведе од долгогодишниот партнер, актерот Бред Пит, јавуваат странските медиуми.

Повеќе: Џони Деп и е рамо за плачење на Анџелина Џоли

ХОРОР ВИДЕО: Анџелина Џоли зборува за Илуминатите!

Откако минатата недела Анџелина Џоли поднела барање за развод од Бред Пит, секојдневно се појавуваат нови детали за нивниот заеднички живот.

Повеќе: ХОРОР ВИДЕО: Анџелина Џоли зборува за Илуминатите!

Северина објави снимка стара 23 години: „Малку ми е непријатно“ (ВИДЕО)

На Фејсбук профилот на хрватската пејачка Северина вчера се појави снимка стара 23 години.

Повеќе: Северина објави снимка стара 23 години: „Малку ми е непријатно“ (ВИДЕО)

УТРОВО СООПШТЕНА ЖАЛНА ВЕСТ: Почина актерот со кој пораснавме

Американскиот филмски и телевизиски актер Вилијам Голдвин „Бил“ Нан Трети, кој со светската слава се стекна со улогите во филмовите „Спајдермен“ од 2002 и „Sister Act’ од 1992 година, починал во саботата во 63-та година од животот, во својот роден град Питсбург, во сојузната држава Пенсилванија, пренесуваат медиумите

Повеќе: УТРОВО СООПШТЕНА ЖАЛНА ВЕСТ: Почина актерот со кој пораснавме

Блиски на двојката тврдат дека Пит не го тепал детето за време на кавга со Џоли, AFP ја повлече веста

Бред Пит не употребил физичко насилство за време на расправијата со својата сопруга Анџелина Џоли, што според медиумите е причината за разведувањето на славната холивудска двојка, изјавил за магазинот People извор близок на актерите, а истовремено агенцијата AFP ја повлече веста дека американското Федерално биро за истраги (FBI) отворило истрага за наводното физичко насилство од страна на Пит врз нивните шест деца.

Повеќе: Блиски на двојката тврдат дека Пит не го тепал детето за време на кавга со Џоли, AFP ја повлече...

Страница 9 од 32