Неодолива, вкусна и брза солена торта од макарони (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Се подготвува брзо и едноставно, а има предобар вкус...

Повеќе: Неодолива, вкусна и брза солена торта од макарони (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Фрапе од лубеница

Оваа вкусна напивка помага во регулирање на крвниот притисок и е одлична ако сакате да изгубите вишок килограми...

Повеќе: Фрапе од лубеница

Шампињони во павлака - лесен ручек во три потези! (ВИДЕО)

Најбрзиот можен оброк, а воедно и највкусен...

Повеќе: Шампињони во павлака - лесен ручек во три потези! (ВИДЕО)

ЛЕСНА ПОДГОТОВКА: Скуша во рерна со домати и компири

Нема ништо поубаво од свежа риба! Ако ви здосади постојано да ја печете на тава или на скара, пробајте го овој вкусен рецепт...

Повеќе: ЛЕСНА ПОДГОТОВКА: Скуша во рерна со домати и компири

Похован модар патлиџан во рерна и во тава - два начини на подготовка (ВИДЕО)

Рецепт за одличен похован модар патлиџан на два начини, во рерна и во тава. Двата начини се подеднакво добри и вкусни, а дознајте и која е специјалната состојка која дава уште подобар вкус.

Повеќе: Похован модар патлиџан во рерна и во тава - два начини на подготовка (ВИДЕО)

Сендвич тост со крушки - лесен доручек (ВИДЕО)

За доручек или вечера направете едноставни тост сендвичи со вкус на вистински колач. Освен што се прават брзо, лесни се и диетални и така ќе уживате во секој поглед.

Повеќе: Сендвич тост со крушки - лесен доручек (ВИДЕО)

Страница 8 од 130