Поставил скриена камера за да ги фати криволовци, но она што го снимила камерата ќе ви ја заледи крвта!

Веќе со години, камерите го променија начинот на кој го гледаме светот. Ни овозможија да снимиме многу убави моменти, но некогаш тие снимаат и работи кои тешко се објаснуваат. Токму таквите снимки се и најинтересни.

Повеќе: Поставил скриена камера за да ги фати криволовци, но она што го снимила камерата ќе ви ја заледи...

Му го отсекла пенисот на мажот, па шетала низ град со гениталиите во торба!

Една Индијка (30) е уапсена поради тоа што му го отсекла пенисот на својот сопруг за време на расправија за неговото наводно неверство.

Повеќе: Му го отсекла пенисот на мажот, па шетала низ град со гениталиите во торба!

Во потонат брод пронајдени 4 тона злато, но постои еден мал проблем!

На потонат германски товарен брод од Втората светска војна британски нуркачи принашле сандак со злато за кое се верува дека им припаѓало на нацистите. Се претпоставува дека благородниот метал е украден од банки во Јужна Америка и дека тежи околу 4 тони. Се смета дека златото било доставено од соработници на Banco Germanico, подружница на Германската дрезденска банка.

Повеќе: Во потонат брод пронајдени 4 тона злато, но постои еден мал проблем!

Градоначалникот изеде глушец поради опклада!

Градоначалник на еден француски град го исполнил ветувањето дека ќе изеде глушец доколку Пари Сен Жермен изгуби од Барселона во меч на Лигата на шампиони.

Повеќе: Градоначалникот изеде глушец поради опклада!

Пронашле паричник полн со пари, па одлучиле да го вратат на сопственикот

Во вторникот околу 22 часот во Задар, ученикот Јордан Фазул пронашол паричник. Со него бил неговиот татко Миро со кого детето го отворило новчаникот и пронашло околу 1.500 куни кеш и кредитни картички. Судејќи по името и презимето на картичките, претпоставиле дека станува збор за португалски државјанин, очигледно турист на кој му испаднал паричникот.

Повеќе: Пронашле паричник полн со пари, па одлучиле да го вратат на сопственикот

Полицајците во шок: Запреле автомобил кој „летал“ 240 км/ч, а кога виделе кој го вози...

Сообраќајни полицајци во Белгија биле многу изненадени кога констатирале дека зад воланот на автомобилот „порше бокстер ГТС“, за кого во 2 часот наутро на 18 јуни измериле дека се движел со брзина од 238 километри на час, седи 79-годишна жена.

Повеќе: Полицајците во шок: Запреле автомобил кој „летал“ 240 км/ч, а кога виделе кој го вози...

Парови, бидете внимателни: Кети (23) починала поради она што и го направил дечкото за време на секс!

Кети Видовсон (23) отишла во болница откако го повредила левиот зглоб за време на секс. Лекарите и препишале лекови против болки и ја испратиле дома. Следниот ден не можела да ја помести ракта која и поцрнела. Доживеала срцев удар и со возило на инта помош била упатена во болница, но починала во возилото.

Повеќе: Парови, бидете внимателни: Кети (23) починала поради она што и го направил дечкото за време на секс!

Утре е Свети Архангел Гаврил: Еве што не смеете, а што треба да направите!

Овој голем Божји архангел се празнува на 26 март, а на утрешен ден пак, се слават и чествуваат неговите чуда и јавувања низ целата историја на човечкото спасение.

Повеќе: Утре е Свети Архангел Гаврил: Еве што не смеете, а што треба да направите!

Го начекала сопругот како ја изневерува, па ја силувала неговата љубовница со лути пиперки!

Ли Шанел (23) од Виетнам дознала дека сопругот ја изневерува и одлучила на брутален начин да се освети на неговата љубовница.

Повеќе: Го начекала сопругот како ја изневерува, па ја силувала неговата љубовница со лути пиперки!

Страница 1 од 1000

JT Fixed Display