ВИДЕО: Жена се обиде да удри обезбедувач, но она што и се случило...

Шокантна снимка прикажува како член на обезбедување удира жена откако таа прва се нафрлила на него.

 

Инцидентот се случил во Ливерпул, а откако снимката завршила на Твитер почнала дебата за тоа кој е крив - мажот или жената?

Жената прво замавнала кон мажот, а тој го избегнал ударот, а потоа и вратил со иста мера.

„Тој бил во право. Прва се нафрлила на него“, гласи еден коментар; „Ова е шокантно, се надевам дека таа е во ред, не мораше така да реагира“, се вели во друг коментар.

Погледнете го видеото, па одлучете сами:

Loading...