ПЕКАР ОДРЖА ЛЕКЦИЈА ПО ХУМАНОСТ: Ако немате за леб, кај мене ќе го добиете бесплатно!

Дека човечноста се уште постои докажаа и сопствениците на една пекара во Приепоље кои на хуман начин одлучиле да им помогнат на своите сограѓани.

Повеќе: ПЕКАР ОДРЖА ЛЕКЦИЈА ПО ХУМАНОСТ: Ако немате за леб, кај мене ќе го добиете бесплатно!

Овие рибари седеле во чамец и ловеле, а потоа во далечина се појавило НЕШТО ОГРОМНО И ЦРНО!

Веруваме дека и вие досега на интернет сте прегледале куп интересни и неверојатни видео снимки, и токму кога ќе помислите дека сте виделе сè, се појавува уште поинтересно видео.

Повеќе: Овие рибари седеле во чамец и ловеле, а потоа во далечина се појавило НЕШТО ОГРОМНО И ЦРНО!

ДРАМА НА ГРАНИЦА: Човек вооружен со нож сакал на сила да ја премине границата. Погледнете што му направиле полицајците! (ВИДЕО)

Сведоци сме дека на нашата планета постојат многу луѓе кои не познаваат страв, како и такви кои се подготвени да направат секакви лудории. Човекот од наредното видео секако спаѓа во таа група...

Повеќе: ДРАМА НА ГРАНИЦА: Човек вооружен со нож сакал на сила да ја премине границата. Погледнете што му...

Поставил скриена камера за да ги фати криволовци, но она што го снимила камерата ќе ви ја заледи крвта!

Веќе со години, камерите го променија начинот на кој го гледаме светот. Ни овозможија да снимиме многу убави моменти, но некогаш тие снимаат и работи кои тешко се објаснуваат. Токму таквите снимки се и најинтересни.

Повеќе: Поставил скриена камера за да ги фати криволовци, но она што го снимила камерата ќе ви ја заледи...

Му го отсекла пенисот на мажот, па шетала низ град со гениталиите во торба!

Една Индијка (30) е уапсена поради тоа што му го отсекла пенисот на својот сопруг за време на расправија за неговото наводно неверство.

Повеќе: Му го отсекла пенисот на мажот, па шетала низ град со гениталиите во торба!

Во потонат брод пронајдени 4 тона злато, но постои еден мал проблем!

На потонат германски товарен брод од Втората светска војна британски нуркачи принашле сандак со злато за кое се верува дека им припаѓало на нацистите. Се претпоставува дека благородниот метал е украден од банки во Јужна Америка и дека тежи околу 4 тони. Се смета дека златото било доставено од соработници на Banco Germanico, подружница на Германската дрезденска банка.

Повеќе: Во потонат брод пронајдени 4 тона злато, но постои еден мал проблем!

Градоначалникот изеде глушец поради опклада!

Градоначалник на еден француски град го исполнил ветувањето дека ќе изеде глушец доколку Пари Сен Жермен изгуби од Барселона во меч на Лигата на шампиони.

Повеќе: Градоначалникот изеде глушец поради опклада!

Пронашле паричник полн со пари, па одлучиле да го вратат на сопственикот

Во вторникот околу 22 часот во Задар, ученикот Јордан Фазул пронашол паричник. Со него бил неговиот татко Миро со кого детето го отворило новчаникот и пронашло околу 1.500 куни кеш и кредитни картички. Судејќи по името и презимето на картичките, претпоставиле дека станува збор за португалски државјанин, очигледно турист на кој му испаднал паричникот.

Повеќе: Пронашле паричник полн со пари, па одлучиле да го вратат на сопственикот

Повеќе артикли...

Страница 2 од 1002

JT Fixed Display