Снимка од отсечена глава на змија ги згрози корисниците на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Бизарна снимка на која се гледа отсечена глава од змија ги шокираше корисниците на социјалните мрежи.

Повеќе: Снимка од отсечена глава на змија ги згрози корисниците на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Овој возач на камион го направи НЕВОЗМОЖНОТО! (ВИДЕО)

Да бидете шофер на камион или било каква работна машина треба да имате доста искуство. Тоа не е работа за секого бидејќи ако се одлучите за таква професија тогаш треба да очекувате ситуации како оваа во видео снимката под текстот.

Повеќе: Овој возач на камион го направи НЕВОЗМОЖНОТО! (ВИДЕО)

Се обидувала да направи селфи, па искршила куп скулптури - штета 200.000 долари!

Една посетителка на уметничката изложба 14th Factory, обидувајќи се да направи селфи направила штета од 200.000 долари.

Повеќе: Се обидувала да направи селфи, па искршила куп скулптури - штета 200.000 долари!

Зебра избегала од крокодили и налетала на два лавови! (ВИДЕО)

Снимка со вознемирувачка содржина снимена е во животинскиот резерват Масаи Мара во Кенија.

Повеќе: Зебра избегала од крокодили и налетала на два лавови! (ВИДЕО)

Татко ја оставил ќерката со 14 големи кучиња, па доживеал неочекувана глетка!

Неверојатно видео од Норвешка објавено е на Јутјуб.

Повеќе: Татко ја оставил ќерката со 14 големи кучиња, па доживеал неочекувана глетка!

Направете сјајни табуретки за во двор од автомобилски гуми (ВИДЕО)

Ако сонувате за удобен и практичен намештај во својот двор, ви откриваме сјајна идеја како на креативен начин старите автомобилски гуми да ги претворите во сјајни табуретки кои совршено се вклопуваат во секој двор.

Повеќе: Направете сјајни табуретки за во двор од автомобилски гуми (ВИДЕО)

ЦЕЛО СЕЛО ИСЧЕЗНАЛО 1984 ГОДИНА: 30 години подоцна пронашле нешто ШОКАНТНО! (ВИДЕО)

Не се случува често, но понекогаш природата го враќа она што луѓето и го одзеле. Токму тоа се случило со малото планинско село Потоси во Венецуела 1984 година.

Повеќе: ЦЕЛО СЕЛО ИСЧЕЗНАЛО 1984 ГОДИНА: 30 години подоцна пронашле нешто ШОКАНТНО! (ВИДЕО)

Ја реновирале куќата и наишле на ХОРОР: Никој не би сакал да му се случи ОВА!

Семејство од Сан Франциско се наежило кога слушнало што пронашле работниците кои ја реновирале нивната куќа.

Повеќе: Ја реновирале куќата и наишле на ХОРОР: Никој не би сакал да му се случи ОВА!

Застанал на улица и чекал за да се приклучи на главниот пат. Добро обратете внимание на возачот на камионот! (ВИДЕО)

Следната видео снимка ни доаѓа од градот Личестер во Англија, а прикажува возач на сина Тојота како запира на раскрсница за да се вклучи во сообраќајот на главниот пат.

Повеќе: Застанал на улица и чекал за да се приклучи на главниот пат. Добро обратете внимание на возачот на...

Страница 5 од 997