Сакал со стап да го поправи расипаниот семафор... Она што го направил скапо ќе го чини! (ВИДЕО)

Следниот видео запис ни доаѓа од Русија, а е снимен со камера која се наоѓала во еден автомобил. Видеото прикажува човек кој преминува пат, а потоа одлучува да го „поправи“ семафорот со стап.

Повеќе: Сакал со стап да го поправи расипаниот семафор... Она што го направил скапо ќе го чини! (ВИДЕО)

Распарале змија уверени дека им изела теле, а потоа следел ШОК! (ВИДЕО)

Жителите на едно село во Нигерија пронашле огромна змија и одлучиле да ја убијат, бидејќи поради нејзиниот голем стомак претпоставиле дека им го изела телето.

Повеќе: Распарале змија уверени дека им изела теле, а потоа следел ШОК! (ВИДЕО)

Случајно влегол во женска соблекувална - овој момент ќе го памти ДОДЕКА Е ЖИВ!

После капење во море, овие луѓе одлучиле да се истушираат и да облечат нова облека, но по грешка влегле во женска соблекувална!

Повеќе: Случајно влегол во женска соблекувална - овој момент ќе го памти ДОДЕКА Е ЖИВ!

Лука (20) нашол 6.000 евра: Ги вратил сите, а кога му понудиле награда, направил нешто неверојатно!

Лука Станковиќ пред неколку дена во близина на општина Младеновац, на автобуска постојка нашол паричник во кој имало 6.000 евра и 24.000 динари. Како што вели, ниту за секунда не му паднало на памет да ги земе за себе, туку без размислување пријавил што се случило, пишува српски Телеграф.

Повеќе: Лука (20) нашол 6.000 евра: Ги вратил сите, а кога му понудиле награда, направил нешто неверојатно!

Ја орал нивата и наишол на ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Она што го откопал го ЗАПРЕПАСТИ ЦЕЛ СВЕТ!

Овој фармер никогаш не очекувал да биде богат. Еден ден копал по својот имот додека не удрил во едно сино буре.

Повеќе: Ја орал нивата и наишол на ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Она што го откопал го ЗАПРЕПАСТИ ЦЕЛ СВЕТ!

Добила бакшиш од 400 долари, а кога отишла да им се заблагодари на гостите, доживеала ШОК НА ЖИВОТОТ!

Кајла Чандара, келнерка на Хаваи, работи во два ресторани. Поради високите трошоци била принудена да го напушти школувањето и да се посвети на работата, се додека еден пар од Австралија не ја изненадил.

Повеќе: Добила бакшиш од 400 долари, а кога отишла да им се заблагодари на гостите, доживеала ШОК НА...

ПОЗНАТИОТ ПРОРОК ПОВТОРНО ПРЕДВИДУВА: За помалку од месец дена претстојат РАЗОРУВАЊА, ШОКОВИ И СМРТ!

Хорасио Вилјегас, човекот кој ја предвиде победата на Доналд Трамп на американските претседателски избори, сега тврди дека Третата светска војна ќе започне на 13 мај, на 100-годишнината од укажувањето на Богородица од Фатима, пишува лондонскиот таблоид Мирор онлајн.

Повеќе: ПОЗНАТИОТ ПРОРОК ПОВТОРНО ПРЕДВИДУВА: За помалку од месец дена претстојат РАЗОРУВАЊА, ШОКОВИ И СМРТ!

ПРИКАЗНА ЗА ЧЕТИРИТЕ СВЕЌИ: Една никогаш нема да изгасне, еве и зошто...

Во една просторија полека гореле четири свеќи. Била речиси целосна тишина и можел да се слушне нивниот разговор.

Повеќе: ПРИКАЗНА ЗА ЧЕТИРИТЕ СВЕЌИ: Една никогаш нема да изгасне, еве и зошто...

Повеќе артикли...

Страница 8 од 941