Овој бизнисмен одел по улица и гледал во својот телефон. После она што му се случило НИКГОАШ НЕМА ДА ГО ПРАВИ ИСТОТО!

Еден човек во елегантно одело шетал по улица низ Лондон среде бел ден и чепкал во својот мобилен телефон.

Повеќе: Овој бизнисмен одел по улица и гледал во својот телефон. После она што му се случило НИКГОАШ НЕМА...

Летал со борбен авион, а потоа земал шише вода и почнал да ја става во чаша. Ова е НЕВЕРОЈАТНО! (ВИДЕО)

Овој пилот летал над Мексико кога одлучил да се напие вода. Откако ја наполнил чашата, ја тргнал својата маска и почнал да пие вода, но тогаш работите малку се искомплицирале...

Повеќе: Летал со борбен авион, а потоа земал шише вода и почнал да ја става во чаша. Ова е НЕВЕРОЈАТНО!...

ШТО СЕ СЛУЧУВА КОГА ЌЕ УМРЕМЕ? Човекот кој два пати заминал од овој свет го раскажа ОВА!

Што се случува по смртта никој не знае. Смртта и онака е термин кој го измислиле луѓето. За некои тоа значи нов почеток, а за некои крај.

Повеќе: ШТО СЕ СЛУЧУВА КОГА ЌЕ УМРЕМЕ? Човекот кој два пати заминал од овој свет го раскажа ОВА!

Имала само 5 сантиметри слободен простор, но она што го направила е ГЕНИЈАЛНО!

Сигурно досега не сте виделе нешто слично. Имала само 5 см празен простор помеѓу ѕидот и фрижидер, па одлучила тука да додаде нешто.

Повеќе: Имала само 5 сантиметри слободен простор, но она што го направила е ГЕНИЈАЛНО!

Во дворот ископал дупка и тука ставил нешто поради што цело соседство му љубомори!

Кога Вејн Мартин почнал да копа огромна дупка во својот двор, неговите соседи мислеле дека полудел, но Мартин знаел што точно прави. Во глава имал проект кој остава без текст.

Повеќе: Во дворот ископал дупка и тука ставил нешто поради што цело соседство му љубомори!

Бизарни факти кои не сте ги знаеле за Северна Кореја: Поради фармерки се оди во затвор, а марихуаната е легална!

Северна Кореја, еден од последните тоталитарни режими во светот, често е во центарот на многу гласини и нагаѓања за тоа што во таа земја навистина се случува, бидејќи информации има многу малку.

Повеќе: Бизарни факти кои не сте ги знаеле за Северна Кореја: Поради фармерки се оди во затвор, а...

ВОЛК нападна ЈАГНИЊА, а потоа дошла мајката ОВЦА - она што се случило е НЕВЕРОЈАТНО!

Овца и две јагниња додека паселе налетале на волк. Волкот во нив видел лесен улов и добар оброк, но...

Повеќе: ВОЛК нападна ЈАГНИЊА, а потоа дошла мајката ОВЦА - она што се случило е НЕВЕРОЈАТНО!

ТЕЛА НА МОНТ ЕВЕРЕСТ: Страшни фотографии од мртви кои ја „красат“ проколнатата планина! (ВОЗНЕМИРУВАЧКА СОДРЖИНА)

Луѓето кои се упатуваат на Монт Еверест се свесни дека се изложуваат на голем ризик и дека во кризни ситуации најчесто можат да се потрпат само на себе. Многу тела денес почиваат на патот кон највисокиот врв на светот, пренесе Блиц.

Повеќе: ТЕЛА НА МОНТ ЕВЕРЕСТ: Страшни фотографии од мртви кои ја „красат“ проколнатата планина!...

Повеќе артикли...

Страница 10 од 967