Набавил стари автомобилски бандажи - она што го направил од нив е НАВИСТИНА КОРИСНО!

Интернетот е чудо! Секојдневно налетуваме на некои генијални совети или направи-сам проекти кои не воодушевуваат, но она што ќе го видите во продолжение ги поместува сите граници.

Повеќе: Набавил стари автомобилски бандажи - она што го направил од нив е НАВИСТИНА КОРИСНО!

Му се расипала старата машина за перење. Она што го направил од неа е СОВРШЕНО ЗА НА ЛЕТО! (ВИДЕО)

Повеќето луѓе се радуваат на летните денови. Долгите зимски ноќи се зад нас и сега доаѓа време за престој на свеж воздух.

Повеќе: Му се расипала старата машина за перење. Она што го направил од неа е СОВРШЕНО ЗА НА ЛЕТО! (ВИДЕО)

ВИДЕО: Ставил 12 клинци во лимон. Кога ќе ја видите причината, ќе посакате да го направите истото!

Интернетот секојдневно не воодушевува со својата содржина. Речиси секој ден можеме да наидеме на некое неверојатно видео од кое нешто ќе научиме.

Повеќе: ВИДЕО: Ставил 12 клинци во лимон. Кога ќе ја видите причината, ќе посакате да го направите истото!

Едноставен трик кој засекогаш ќе ги избрка досадните муви! (ВИДЕО)

Овој трик секогаш успева, евтин е, едноставен, а и тоа како ќе биде од корист во жешките летни денови, додека се забавуваме во дворот со пријателите и семејството.

Повеќе: Едноставен трик кој засекогаш ќе ги избрка досадните муви! (ВИДЕО)

Сите им се смееле кога од отпад донеле 20 палети, но кога виделе што направиле...

Доколку и вие сте од оние кои би дале сè за добро поминато време со пријателите во градина, ова ќе ви се допадне...

Повеќе: Сите им се смееле кога од отпад донеле 20 палети, но кога виделе што направиле...

Го пресекол дното на пастата за заби и направил нешто ГЕНИЈАЛНО! (ВИДЕО)

Дали некогаш ви паднало на памет дека тубата од паста за заби може да ви користи за нешто друго? Во ова видео прикажано е како можете да ја искористите тубата и да ја наполните со нешто друго, откако ќе ја потрошите пастата.

Повеќе: Го пресекол дното на пастата за заби и направил нешто ГЕНИЈАЛНО! (ВИДЕО)

Зема моторна пила и го пресече трупецот на четири дела. Кога ќе видите што направи ЌЕ СЕ ФАТИТЕ ЗА ГЛАВА! (ВИДЕО)

Обожаваме да гледаме поучни видео снимки, а на наша (и ваша) среќа интернетот е преполн со разни генијални „направи сам проекти“ од кои можеме многу да научиме.

Повеќе: Зема моторна пила и го пресече трупецот на четири дела. Кога ќе видите што направи ЌЕ СЕ ФАТИТЕ ЗА...

Страница 2 од 12

JT Fixed Display