Наполнил неколку гумени нараквици со бетон, а кога ќе го видите крајниот резултат, веднаш ќе го направите истото!

Ако имате градина веруваме дека сакате секогаш да изгледа феноменално, а оваа идеја ќе ви помогне во тоа. Сите соседи ќе ви бидат љубоморни кога ќе им покажете што сте направиле.

Повеќе: Наполнил неколку гумени нараквици со бетон, а кога ќе го видите крајниот резултат, веднаш ќе го...

Пресекол шише со скалпел, а она што го направил... Генијално!

Во пресрет на големите жештини ви претставуваме идеално, а едноставно решение - направи сам вентилатор!

Повеќе: Пресекол шише со скалпел, а она што го направил... Генијално!

Неговата стара машина за перење се расипала. Она што го направил од неа е совршено за на лето!

Повеќето луѓе се радуваат на летните денови. Долгите зимски ноќи се зад нас и сега доаѓа време за престој на свеж воздух.

Повеќе: Неговата стара машина за перење се расипала. Она што го направил од неа е совршено за на лето!

ЦЕЛОСНО БЕСПЛАТНО: Земете неколку шишиња и една табла и направете КЛИМА УРЕД! (ВИДЕО)

Eco-Cooler е едноставен изум кој можете да го направите и сами, а кој ќе ја намали температурата за 9 степени во просторијата во која престојувате.

Повеќе: ЦЕЛОСНО БЕСПЛАТНО: Земете неколку шишиња и една табла и направете КЛИМА УРЕД! (ВИДЕО)

Еве како вашите стари патики повторно да станат блескаво бели - КАКО НОВИ (РЕЦЕПТ)

Белите патики се едни од најпродаваните модели на обувки низ целиот свет, но тука постои еден мал проблем – нивната белина ќе се изгуби за кратко.

Повеќе: Еве како вашите стари патики повторно да станат блескаво бели - КАКО НОВИ (РЕЦЕПТ)

ЗАБИЛ ШЕСТ ДРВА ВО ДВОРОТ, соседите биле шокирани додека не сфатиле...

Откако децата му пораснале, овој татко одлучил да го промени изгледот на нивниот двор и да направи нешто во што ќе ужива целото семејство.

Повеќе: ЗАБИЛ ШЕСТ ДРВА ВО ДВОРОТ, соседите биле шокирани додека не сфатиле...

Ставил вода врз сијалица. Она што го добил ќе ве натера да го направите истото! (ВИДЕО)

Мислите дека обична сијалица може да се користи само за осветлување? Се лажете, светилките може да се искористат и во многу други случаи, а ние ќе ви покажеме како.

Повеќе: Ставил вода врз сијалица. Она што го добил ќе ве натера да го направите истото! (ВИДЕО)

Нашла стара крпа, ја натопила во цемент и ја оставила да се исуши. Она што го направила ќе ве воодушеви!

Ако имате стари крпи или пак други парчиња платно и не знаете што да направите со нив, тогаш ова е вистинската работа за вас. Со малку работа и труд можете да направите украсни вазни кои ќе ви го разубават дворот.

Повеќе: Нашла стара крпа, ја натопила во цемент и ја оставила да се исуши. Она што го направила ќе ве...

Повеќе артикли...

Страница 4 од 9