ФОТО: СЕ ОГЛАСИ ТРАМП ЗА МАНДАТОТ НА ЗАЕВ - Еве што порача!

Повеќе: ФОТО: СЕ ОГЛАСИ ТРАМП ЗА МАНДАТОТ НА ЗАЕВ - Еве што порача!

(ВИДЕО) Пет години од "појавувањето" на чудовиштето во Преспанското Езеро

Пред 5 години топ тема во македонските медиуми топ тема беше наводното чудовиште во Преспанско Езеро, а на оваа лажна вест паднаа речиси сите медуми во земјава и регионот. 

Повеќе: (ВИДЕО) Пет години од "појавувањето" на чудовиштето во Преспанското Езеро

ШОКАНТНО: СЕ ФАЛИ НА ФЕЈСБУК - Албанско знаменце се појави и во кабинетот на ....

Повеќе: ШОКАНТНО: СЕ ФАЛИ НА ФЕЈСБУК - Албанско знаменце се појави и во кабинетот на....

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Тепачката на пензионерите вечерва

На следното видео може да се види на каков начин утринава се тепале пензионерите во автобусите на ЈСП.

Повеќе: ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Тепачката на пензионерите вечерва

ШОКАНТНО: Вистинска драма во куќа на 30-годишен тврдокорен патриот

30-годишен младич тврдокорен патриот во заминување се дере низ дома: Комуњари, то, ве растуривме, ве ЗГАЗИВМЕ ВМРО ВМРО, ВОЈВОДИ СМЕ НИЕ, ВАС КОЈ ЌЕ ВЕ МИЕ!  КОМУЊАРИ уаААААА УМРЕТЕ.

Повеќе: ШОКАНТНО: Вистинска драма во куќа на 30-годишен тврдокорен патриот