НАСА пренесувала снимка во живо од вселената, а еден гледач забележал МИСТЕРИОЗЕН ОБЈЕКТ! (ВИДЕО)

Снимка од мистериозен објект, која ја забележа камерата на Меѓународната вселенска агенција, веднаш покрена лавина теории на заговори дека видеото кое е емитувано во живо всушност прикажува вселенски брод.

 

Во снимката која е преземена од преносот во живо на Меѓународната вселенска станица, објект лебди над Земјата, со уште два објекти под него.

Некои тврдат дека ова навистина е вселенски брод со вонземјани, а други велат дека е само отсјај на леќата на камерата.

Погледнете:

Loading...